„ChatGPT” pasirengusi neribotai apgaudinėti telefoninius sukčius tik už 2 dolerius per mėnesį

"chatgpt" pasirengusi neribotai apgaudinėti telefoninius sukčius tik už 2 dolerius per mėnesį

Kalifornijoje veikiančios telefonų bendrovės „Jolly Roger” savininkas Rodžeris Andersonas sukūrė paslaugą, skirtą kovoti su telefoninių sukčių ir kitų įkyrių telefoninių sukčių bei rinkodaros specialistų pasiūlymais. Tam jis prijungė „ChatGPT” neuroninį tinklą, kad šis įsitrauktų į nesibaigiančius dialogus su sukčiais ir švaistytų jų laiką. Idėja išsiskiria atlikimo kokybe – neuroninis tinklas gali lengvai apgauti net telefoninių sukčių srities profesionalus.

Paslauga „ChatGPT” veikia ne tiesiogiai, o per papildomą modulį su „OpenAI”, kuris atpažįsta šaltinio kalbą. Neuroninis tinklas parengia atsakymus, o specialūs balso botai juos įgarsina. Jie gali imituoti įvairias asmenybes – pavyzdžiui, pensininką, kuris kalba nenuosekliai ir nori aptarti savo gyvenimą. Arba pavargusią daugiavaikę motiną, kuri, fone girdėdama vaikų klyksmus, nuolat pertraukinėja skambinantįjį, painiojasi jo atsakymuose.

Paslauga nėra tobula, kai kurios frazės kelia nerimą ir galite susidurti su keistais žodžiais. Tačiau kartais pavyksta sukčius išlaikyti prie telefono 10-15 minučių, ir galiausiai jie nesupranta, kad bendravo ne su tikru žmogumi. Ši „Jolly Roger” paslauga kainuoja tik 25 dolerius per metus, o bendrovė užtikrina, kad pirmiausia patikrina kiekvieną skambutį ir tik tada, jei reikia, perjungia į neuroninį tinklą.

Komentarai