
Bendrovė „Hyperreal” paskelbė masiškai kurianti „hipermodelius” – skaitmeninius garsių asmenybių antrininkus, kurie ekrane elgiasi lygiai taip pat, kaip ir originalai. Projektui vadovauja Remingtonas Skotas, legendinis kompiuterinės grafikos ekspertas, kuris buvo šios pramonės šakos pradininkas Holivude. Jis laikomas pripažintu judesio fiksavimo ir žmonių skaitmeninimo guru.
Hipermodelį sudaro trys komponentai: virtualus kūnas, judesių maniera ir balsas. Jis yra visiškai trimatis, itin detalus, bet svarbiausia – autonomiškas. Toks hipermodelis sukuriamas vieną kartą, o paskui gali būti naudojamas bet kokiam tikslui, nedalyvaujant asmeniui, pagal kurį jis sukurtas. Šiam skaitmeniniam avatarui suteikiama speciali licencija, kad jį būtų galima naudoti nepažeidžiant autorių teisių.


Skaitmeniniai dubleriai reikalingi tam, kad pakeistų žmones ten, kur tai patogu. Pavyzdžiui, filmuojant daugybę filmo kadrų, pavojingose scenose, abstrakčiose erdvėse, kurias sunku atkartoti filmavimo aikštelėje. Juos galima naudoti lygiagrečiai, tiesiog nukopijuojant failą, ir tada aktorius vienu metu gali vaidinti filme, vaidinti televizijos laidoje kitoje šalyje, dalyvauti virtualiame koncerte ir filmuotis reklamoje. Ant hipermodelio galima uždėti bet kokius drabužius, įrangą, makiažą ir aksesuarus.
Hipermodeliai taip pat kuriami turint tikslą jais dalytis su dirbtiniu intelektu. Gerbėjai galės užsisakyti virtualią savo dievaičio kopiją, su kuria galės bendrauti valandų valandas. Įžymybės galės perduoti savo žinias dirbtiniam intelektui ir tęsti savo veiklą po savo biologinio kūno mirties – pavyzdžiui, skaityti paskaitas studentams. Politikai ir valdžioje esantys asmenys galės siųsti tikslias kopijas į derybas vietoj savęs ir dalyvauti keliuose renginiuose vienu metu. Laikui bėgant technologija pigs ir kiekvienas galės užsisakyti tokį antrininką sau.