
Vasario pradžioje „Apple” gavo USPTO (Jungtinių Valstijų patentų ir prekių ženklų biuro) patentą, kuriame aprašoma technologija, suteikianti „Apple Watch” naudotojams prieigą prie nugarėlėje esančios kameros.
Pagal patentą naudotojai galės greitai nuimti laikrodžio korpusą ir pasiekti įmontuotą kamerą. Baigus darbą, laikrodžio korpusas bus grąžinamas į vietą ir užfiksuojamas. Tvirtinimas yra nuimamas ir yra su fiksatoriumi arba magnetu. Trumpai tariant, atskiriant laikrodį nuo dirželio nereikia nuimti viso dirželio.

Verta pabrėžti, kad bendrovė dar nėra išleidusi „Apple Watch” su tokia sistema, tačiau 2019 m. „Apple” laimėjo apdovanojimą už laikrodžio dirželį su įmontuotu optiniu lanksčiu jutikliu, kuris gali būti laikomas galimo būsimo gaminio prototipu.
Vis dėlto, pasak ekspertų, išmaniojo laikrodžio su kamera atsiradimas gali išprovokuoti pasipiktinimą, susijusį su privatumo pažeidimais. Paprasčiausias pavyzdys – video vojerizmas, kai kurių žmonių nesveikas susidomėjimas stebėti kitus žmones, kurie to nežino, arba, paprasčiau tariant, paprastas šmirinėjimas naudojant vaizdo kamerą.