Japonijos sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, 2021 m. užregistruotos 2346 paraiškos dėl kompensacijų darbuotojams dėl išsivysčiusių psichikos sutrikimų, t. y. maždaug 295 paraiškomis daugiau nei 2020 m. Naujasis neigiamas antirekordas pabrėžia nesveiką pervargimo situaciją, kuri Japonijoje jau dešimtmečius yra norma. Tačiau korporacijos mieliau šalina simptomus, o ne priežastis, todėl pradėtos naudoti originalios vertikalios miego dėžės darbo vietoje.
Šios dėžės buvo sukurtos baldų įmonėje Itoki kaip alternatyva savadarbėms dėžėms, kurias japonai naudoja miego pertraukoms darbe. Daugelis žmonių bijo išeiti iš biuro, kad nebūtų laikomi tinginiais, todėl jiems tenka ilsėtis nepatogiose padėtyse, o biuruose dažnai nėra galimybės pakloti pripučiamą čiužinį ar pastatyti sofą. Stacionarių dėžių kūrėjai šią problemą bandė išspręsti sukurdami miegamąją vietą, kuri neužima atskiros erdvės.
Dėžės viduje yra atramų ir kojelių sistema, kad žmogus galėtų ant jų atsiremti ir atsipalaiduoti, net ir būdamas vertikalioje padėtyje. Sunku pasakyti, kiek tai patogu iš tikrųjų – tokio tipo baldų rinkoje dar nėra. Daugelyje šalių egzistuoja pietų poilsio kultūra, tačiau jei miegojimas tiesiogiai darbo vietoje yra priverstinė priemonė, sunku tai vadinti sveika praktika.