Tikimasi, kad Wi-Fi 6 ir 6e technologijos šiais metais bus pagrindiniais.

Eksponentiškai išaugusi belaidžio ryšio paklausa išmaniuosiuose namuose, logistikoje, gamyboje ir kitose galutinio vartotojo programose paskatino nuolatinį Wi-Fi technologijos atnaujinimą. TrendForce teigimu, tarp šiuolaikinių technologijų Wi-Fi 5 (802.11ac) yra pagrindinis, o Wi-Fi 6 ir 6E (802.11ax) yra diegimo stadijoje. Siekdami patenkinti naujų koncepcijų, tokių kaip Meta pasaulis, ryšio poreikius, daugelis pagrindinių gamintojų sutelkė dėmesį į kitą Wi-Fi standarto (802.11be), žinomo kaip Wi-Fi 7, atnaujinimą. Tokiomis aplinkybėmis Wi-Fi yra Tikimasi, kad 6 ir 6E pranoks Wi-Fi 5 ir taps įprasta jau 2022 m., sudarydami 58% pasaulinės Wi-Fi rinkos.

Tikimasi, kad wi-fi 6 ir 6e technologijos šiais metais bus pagrindiniais.

Wi-Fi 6E privalumai yra didesnis pralaidumas ir saugumas nei Wi-Fi 6. Be to, kalbant apie vertikalų IoT sektorių, kurio gamybos sąnaudos yra didžiausios, pažangioji gamyba vis dar daugiausia naudoja Ethernet ir 4G / 5G judriojo ryšio tinklus kaip pagrindines ryšių technologijas šiandienos pažangiose gamyklose. Tačiau dar 2019 m. didžiosios Britanijos aeronautikos įrangos gamintoja Mettis Aerospace ir Belaidžio plačiajuosčio ryšio aljansas (WBA) atliko laipsniškus Wi-Fi 6 praktinio testavimo gamyklose bandymus ir padarė išvadą, kad Wi-Fi 6 gali tapti plačiai paplitęs gamyboje.

TrendForce mano, kad Industry 4.0 technologinių priemonių diegimas taps labiau paplitęs, o skaitmeninimo laipsnis įmonėse po pandemijos eros didės, o 5G ir Wi-Fi turėtų papildomą ir sinerginį poveikį. Kalbant apie Wi-Fi 7, šios technologijos diegimas bus nuo 2023 m. pabaigos iki 2024 m. pradžios.

Komentarai