Kinija užsibrėžė ambicingą tikslą iki 2060 m. pasiekti anglies dioksido neutralumą, o tai reiškia, kad atsisakoma iškastinio kuro energijos gamybos metodų. Atsinaujinantys šaltiniai, tokie kaip saulės energija, taps vis svarbesni, o Kinijos bendrovė paskelbė apie didžiausio pasaulyje fotoelektros ūkio statybą.

Už tai atsakinga China Huadian Corporation – viena iš trijų didžiausių Kinijos energetikos įmonių, kuri iki šiol daugiausia dėmesio skyrė energijos gamybai deginant anglį ir dujas. 2019 metų duomenys rodo, kad iš 153 GW, pagamintų įmonės objektuose, 108 GW yra iš iškastinio kuro įrenginių.
China Huadian Corporation vadovybė nusprendė pakeisti šį balansą pasirinkdama saulės energijos fermas – didžiausių iš jų (o kartu ir didžiausių pasaulyje) tikslinė galia turėtų siekti 3,3 GW. Kaip rašoma žurnalo „PV Magazine“ svetainėje, objekto statyba kainuos 16 milijardų juanių arba apie 2,2 milijardo eurų. Jėgainę planuojama statyti pietvakarių Kinijos Sičuano provincijoje, o didžiausia iki šiol fotovoltinė ferma – taip pat pastatyta Kinijoje (Činghajaus provincijoje) – turi 2,2 GW galią.
Kinijos korporacija Huadian nori iki 2025 metų uždaryti anglimi kūrenamas elektrines, kurių bendra galia siekia 3 GW, pakeisdama jas vėjo ir saulės elektrinėmis, kurių galia didesnė nei 75 GW. 2020 metų pabaigoje Kinijos fotovoltinių įrenginių galia viršijo 253,4 GW.